Wszystkim DZIECIOM w DNIU ICH ŚWIĘTA życzymy radosnego dorastania wśród kochających bliskich, szczęścia i beztroski. Wielu przyjaciół, miłości i pięknych przygód...

Podaruj dzieciom mieszkających w Domach Dziecka w Gruzji najpiękniejszy prezent - PRZYJAŹŃ, ZAINTERESOWANIE I TROSKĘ.
Stań się Przyjacielem i wspieraj swojego podopiecznego DUCHOWO i MATERIALNIE.

Drodzy nasi Przyjaciele, rozszerzając naszą działalność podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy naszej Fundacji z "Serc dla Gruzji" na "Serce dla Kaukazu". Jest to konieczne, aby móc pomagać nie tylko w Gruzji, ale także w Armenii, Abchazji czy innych krajach środkowego Kaukazu. Kontynuujemy wszystkie podejmowane do tej pory działania wciąż pomagając dzieciom w domach dziecka, a także dorosłym mieszkańcom Kaukazu. Obecnie współpracujemy już z dwoma organizacjami „Abkhazeti” i "Divine Child", które prowadzą 5 domów dziecka rodzinnego typu. Powolutku zapraszamy na naszą nową stronę "Serce dla Kaukazu", gdzie transparentnie przekazywać będziemy informacje o sposobie i wielkości pomocy, którą możemy świadczyć dzięki Waszemu wsparciu.

Jednym z najważniejszych zadań, jakie mieliśmy do wykonania podczas IV Wyjazdu Charytatywnego, był remont dwóch pokoi w Domu Dziecka Rodzinnego Typu w Baisubani prowadzonego przez "Abkhazeti". Z Charytatywno-Humanitarnym Centrum "Abkhazeti" współpracujemy w ramach programu "Przyjaźń na odległość".

Panie Jezu Chryste, proszę Cię o miłosierdzie, błogosławieństwo i opiekę nad dzieckiem … , którego zostałem przyjacielem i nad wszystkimi dziećmi potrzebującymi troski i miłości. Spraw, aby doświadczyły one dobra i mogły godnie żyć. Przyjmij moją pomoc i pomnóż dobre intencje wszystkich, którzy swoją pracą angażują się w poprawę ich życia. Obudź sumienia tych, w których rękach leży odpowiedzialność za losy świata. Daj każdemu z najmniejszych doświadczyć radości z miłosierdzia Bożego. Amen.

Back to top