Kolejna "Wyprawa charytatywnych" (już VI) czeka na Ciebie. Ruszamy JUŻ 3 lutego 2017 roku (do 11 lutego).  ZAPRASZAMY do czynienia dobra połączonego z doświadczeniem piękna. Gruzja i potrzebujący czekają na Ciebie. Kontakt: +48 604 832-405 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena

Wylatujemy z Warszawy. Wracamy po 8 dniach. Grupa będzie liczyć około 8 osób. Koszty wyprawy to 1490 zł (plus bilet - cena biletu Warszawa-Kutaisi Wizzairem waha się w granicach 300-800 zł). Razem spędzimy chwilę z dziećmi z Domów Dziecka

prowadzonych przez współpracujące z nami dobroczynne organizacje „Abkhazeti” i "Boże Dziecko" oraz pomożemy naszym starszym podopiecznym. ZAPRASZAMY!

Telefon do kontaktu: +48 604 832-405 (ks. Krzysztof Kowal).

Czym jest "Wyprawa charytatywna" ?

To połączenie zwiedzania pięknej Gruzji, poznawania jej mieszkańców oraz pomagania potrzebującym dzieciom i dorosłym tam żyjącym.

Na jakich zasadach odbywa się wyjazd?

Nasi koordynatorzy projektu „Przyjaźń na odległość” odwiedzają często Gruzję i naszych podopiecznych. Proponujemy przyłączenie się do wyjazdu. W ten sposób możecie Państwo zobaczyć na własne oczy, komu pomagamy, jak to robimy oraz samemu spędzić z dziećmi z Domu Dziecka wieczór, pomóc w małych remontach lub zrobić po prostu zakupy dla głodnych i zanieść im wszystko do domu. Niezapomniane przeżycie dla każdego, kto ma chleb codziennie.

Fundacja nie jest organizatorem imprez turystycznych, dlatego nie bierzemy od Państwa żadnych pieniędzy. Wspólnie ustamy termin wylotu wygodny dla naszego koordynatora i Państwa. Zorganizujemy noclegi i zaplanujemy trasę. Nasz koordynator będzie Państwu towarzyszył podczas całej wyprawy. Za cały pobyt będziecie płacili sami. My przedstawimy kosztorys wyjazdu, noclegów, transportu oraz ceny wejściówek i biletów do miejsc, które planujemy odwiedzić.

Czy koordynator odpowiada za nas i nasze bezpieczeństwo?

Koordynator nie jest „pilotem wycieczki”, a Fundacja „Organizatorem  Imprezy Turystycznej”. Wyprawa jest zaadresowana do osób, które chcą pomóc potrzebującym, poczuć się wolontariuszami, poznać naszą działalność i pracę pod skrzydłami koordynatora. Dajemy Wam także okazję do zobaczenia tego pięknego kraju, w którym wszyscy zakochaliśmy się bez pamięci :)

Adresujemy ten rodzaj czynnego wypoczynku także do tych, którzy pragną spróbować podróży „z plecakiem”. Wszak nie od dziś wiadomo, że prawdziwych ludzi można poznać na szlaku, a nie z za szyb klimatyzowanego autokaru.

Co Fundacja będziemy z tego miała ?

Jak nie wiadomo o co chodzi … chodzi o Waszą pomoc :). Będziemy pracowali 3 dni, 4 poświęcimy zwiedzaniu.

Obecnie jednym z głównych projektów Fundacji jest „Przyjaźń na odległość”. Wyjazd dedykowany jest dla osób, które stały się już Przyjaciółmi naszych podopiecznych albo zastanawiają się nad taką formą pomocy. Odwiedzimy osobę starszą lub dzieci z Domów Dziecka.

Może ktoś z Was postanowi po naszej wyprawie pracować w Gruzji jako wolontariusz? Może ktoś z Was postanowi jako wolontariusz wesprzeć w przyszłości działania Fundacji tu w Polsce? Może po takiej wyprawie postanowicie przekazać na naszą Fundację 1% (od 2016 roku) i opowiecie znajomym, jakie działania wykonujemy na Zakaukaziu?

W naszym statusie mamy organizację wypraw, których celem będzie edukacja, a także poznanie naszej działalności. W dzisiejszych czasach, kiedy tak trudno uwierzyć w szczere intencje czynienia dobra, chcemy zdobyć Wasze zaufanie, dążymy bowiem do transparentności naszych działań :)

  • INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE 
  • RELACJA Z WYPRAWY 
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.