Najwyższy czas zaplanować jesień i kolejny WYJAZD CHARYTATYWNY. Dzieci z naszych 8 domów dziecka już wróciły z wakacji i szykują się do szkoły. Jedziemy spotkać się z nimi i kolejny raz pomóc w ciągu 4 dni w domowych remontach. Pozostałe 4 dni z 8-dniowego wyjazdu poświęcamy na zwiedzanie przepięknej Gruzji. Termin wyjazdu 10-17 października 2017 r. Zgłoszenia telefonicznie: +48 604-832-405. Koszt całości wyjazdu wraz z biletami to 1790 złotych. PILNE !!!

Dziś w portalu Aleteia.org ukazał się wywiad z naszą wolontariuszką Olą. Opowiedziała o idei Wyjazdów Charytatywnych, naszej pracy na Kaukazie oraz o naszych podopiecznych. Zachęcamy do lektury. Może ktoś z Was zdecyduje się na nietypowy urlop na Kaukazie? CZYTAJ TU: http://pl.aleteia.org/2017/01/11/nietypowy-urlop-na-kaukazie-czyli-piekna-idea-wyjazdow-charytatywnych/

Już V raz pojechaliśmy pomagać w Gruzji. Grupa 8 osobowa 3 dni pracowała, a 4 odpoczywała zwiedzając. Co robiliśmy konkretnie? Zobaczcie na zdjęciach w galerii, jak trudziliśmy się 2 dni w Domu Dziecka w Baisubani remontując pokój i korytarz. Trzeci dzień spędzilśmy robiąc zakupy, opłacając prąd czy też rehabilitację naszym podopiecznym starszym i biednym. Konkretnie. Nie dajemy pieniędzy, ale idziemy robić zakupy, kupujemy lekarstwa te najpotrzebniejsze. Nana, Jujuna i Krawaj, czy Ofelia wdzięczność okazują tak, że po powrocie chce się pomagać jeszcze bardziej. Obejrzyjcie galerię, która opowie Wam opisami jak to jest POMAGAĆ z serca ludziom z KAUKAZU. Już zapraszamy na następną wyprawę charytatywną.

Jak pokazać innym piękno krainy wybranej według legend przez samego Boga? Jak zapoznać z naszą działalnością i zarazić ich chęcią pomocy najuboższym? Zabrać ich do Gruzji !!!

Choć marzec nie jest najcieplejszym miesiącem w tym rejonie świata, grupa chętnych na wyprawę zebrała się w ciągu kilku dni.

15 marca 6 osób, ja (Ola, koordynator programu „Przyjaźń na Odległość”), Gosia, Jowita, Monika, Andrzej i Michał spotkaliśmy się na lotnisku w Warszawie. Około godziny 15:00 rozpoczęła się nasza 10-cio dniowa przygoda.

  • Kto może jechać?

Każdy zainteresowany takim profilem zwiedzania i pomocy.

  • W jakim wieku i ile osób może jechać na wyprawę?

Zachęcamy do podróży młodzież, dorosłych oraz rodziny. Najlepsza grupa to 4 lub 8 osób.

Kolejna "Wyprawa charytatywnych" (już VI) czeka na Ciebie. Ruszamy JUŻ 3 lutego 2017 roku (do 11 lutego).  ZAPRASZAMY do czynienia dobra połączonego z doświadczeniem piękna. Gruzja i potrzebujący czekają na Ciebie. Kontakt: +48 604 832-405 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena

Wylatujemy z Warszawy. Wracamy po 8 dniach. Grupa będzie liczyć około 8 osób. Koszty wyprawy to 1490 zł (plus bilet - cena biletu Warszawa-Kutaisi Wizzairem waha się w granicach 300-800 zł). Razem spędzimy chwilę z dziećmi z Domów Dziecka