25 kwietnia w Warszawie w sklepie charytatywnym Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej „Salvatti.pl” - AMAKURU odbyło się spotkanie Przyjaciół Fundacji. Opowiedzieliśmy o naszej działalności oraz przedstawiliśmy naszych wolontariuszy, niosących MIŁOŚĆ i POMOC na Kaukazie.

Pokazaliśmy także zdjęcia i opowiedzieliśmy, co udało się zrealizować w czasie ostatniej, juz IV Wyprawy Charytatywnej do Gruzji. Zaproszeni goście mieli okazję spróbować przywiezionego przez nas gruzińskiego wina - KINDZMARAULI. Był także mały poczęstunek: sery, owoce i ciasta. Spotkanie miało na celu zainteresowanie naszą działalnością i podziękowanie dotychczasowym Darczyńcom za ich WIELKIE SERCA. Bez wsparcia Darczyńców nasza Fundacja nie mogłaby pomagać. Chcieliśmy także pokazać piękno Kaukazu i zachęcić naszych Gości do wakacyjnych wypraw w te tajemnicze i niezwykle gościnne rejony świata.

Niesamowita atmosfera i opowieści sprawiły, że zaplanowane na 2 godziny spotkanie, przedłużyło się nieco, a rozmowom o naszej pracy, pomysłach i planach na przyszłość nie było końca :-) Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie.

Kolejne LETNIE SPOTKANIE odbędzie się po V Wyjeździe Charytatywnym, który planujemy na lipiec :-) ZAPRASZAMY!

Zdjecia: 1-4 autorstwa Wojtka Bielińskiego.

1  2  3  4  5  7  8  9  10  11  12  13  14  15  17  18  19       16